БІЗНЕСИ, ЯКІ БУДУТЬ ПОПУЛЯРНІ ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ ПАНДЕМІЇ

Зараз опівночі, 31 грудня 2019 року, і які б ритуали ви не використали напередодні настання нового року, ви точно крикнете голосно «З Новим Роком!». Ми нічого не знали про те, наскільки сильно зміняться наші життя. 2020 рік прийшов з усім своїм божевіллям, і практично все змінилося. Чи все? Ви можете запитати про це себе. Правда в тому, що наші щоденні потреби залишаються незмінними, у той час як нові потреби з’являються. Ми до сих пір їмо, працюємо, робимо покупки, вправляємося, вчимося, розважаємося, спілкуємося і так далі. Але тепер ми повинні навчитися робити це по-іншому. Тому ми знайшли нові способи існування, цікаві та креативні способи.

Зіштовхнувшись з новою реальністю

У цій ситуації, бізнеси взяли на себе основний удар. Пандемія принесла з собою незліченні виклики і велику невизначеність. На жаль, велика кількість дрібних бізнесів зіткнулися з ситуацією, в якій вони більше не можуть існувати. Таким чином, в чому ж полягає різниця між стабільністю і банкрутством? Два слова: адаптація і трансформація. Активні власники бізнесів, які працюють на повну силу, зуміли зупинитися і подивитися на всю картину зверху. Вони перестали мислити шаблонами і вийшли зі своїх зон комфорту. Що ж вони зробили?

У новій реальності закриття економіки, карантинів і комендантського годинника, вони були змушені посилити креативність. Альберт Ейнштейн якось сказав: «Протягом будь-якої кризи створюються великі можливості». Це був час для бізнесу для прийняття важливих рішень, щоб перетворити негативні сторони кризи в нові можливості. У цій статті ми опишемо три бізнесу, чиї моделі посилилися під час пандемії і швидше за все будуть затребувані у всьому світі після пандемії.

Віддалене навчання і робоче програмне обладнання:

Робота і навчання з дому зараз стало дуже популярним. Люди, які раніше таким не займалися, зараз зробили життя у віддалених умовах звичною справою. Це дало величезну можливість для розробників програмного забезпечення для розширення своєї діяльності. Про одну річ точно можна сказати, коли ми говоримо про технології: завжди є нові можливості для вдосконалення.

Електронна комерція:

У бізнесів немає іншого вибору, вони змушені переходити на цифрові технології. Якими б складними і травмуючими були такі зміни на початкових стадіях, незабаром власники бізнесів побачать велику кількість переваг у використанні можливостей електронної комерції. Спасибі цим зусиллям, тепер стало можливим для кожного купувати товари і навіть послуги під час найважчих закриттів економіки. Тепер ці бізнеси чітко оптимізували свої моделі, і цей досвід навчив користувачів покупкам в режимі онлайн, таким чином електронна комерція стала тільки сильніше.

Оцифровка:

Що б це не було - онлайн навчання, робота, купівля товарів або робота з банками - щось з цього списку точно буде актуальним для вас як наслідок пандемії COVID-19. Як тільки люди зрозуміли, що всі ці справи вони можуть робити, не встаючи зі свого дивана, немає сумнівів, що цей тренд буде тільки набирати обертів. У той час як всі діляться один з одним величезними обсягами інформації через інтернет, цифрові компанії стають безповоротно важливими і більш значущими, ніж раніше.

РОЗСИЛКА НОВИН