ЯК ПРОЦЕСИ ВИКОНАННЯ РОБОТИ ТА СПЛАТИ ЗА НЕЇ ПОКРАЩУЮТЬСЯ

Можна сказати, що це правда, що віддалені роботи були затребувані і до цього, але COVID-19 спровокував швидкий розвиток цієї моделі в багатьох індустріях. Бізнеси, які ніколи не давали можливості своїм співробітникам комфортно працювати з дому, тепер змушені робити це. Це було не просте зміна, але тепер багато бізнесів почали бачити величезну кількість переваг в такій моделі роботи. Як написано в заголовку, в цій статті буде обговорюватися не тільки зміна робочого процесу, а й способи, за допомогою яких зараз оплачується праця працівників.

Ким є ті, що виграли від нової реальності

Концепція того, що ми мали можливість варіювати свій робочий час перед пандемією, значно відрізняється від того, що ми розуміємо під цим поняттям зараз. Перед 2020 роком, речі на зразок управління своїм робочим часом виникали в голові, коли ми говорили про поняття «мінливий». Зараз це поняття означає, що ви можете виконувати свою роботу, де вам завгодно. Люди дійсно працюють так? Звісно. Фактично, для них є своя назва, вони також називаються «цифровими кочівниками».

Цифрові кочівники можуть мати одну або кілька віддалених робіт, що говорить про відсутність необхідності у них залишатися довго на одному місці. Так як всі, чого вони потребують для здійснення своєї технічно-віддаленої роботи, це ноутбук і доступ до швидкого інтернету, вони користуються можливістю подорожувати по всьому світу, в той же час займаючись своєю роботою. Зараз не варто дивуватися, спостерігаючи велику кількість цифрових кочівників в таких місцях, як Канарські острови або Іспанія. Їх девіз звучить так: «якщо є бажання, буде і можливість». Більше, ніж будь-коли, люди повинні навчитися знаходити способи поєднувати свою любов до подорожей зі своїм способом життя. Серед найбільш популярних робіт, цифрові кочівники шукають навчання мовам, створення коду, цифровий маркетинг, обслуговування клієнтів онлайн, написання статей і так далі.

«Гігантська економіка»

Дистанційна робота і цифрові кочівники дуже сильно вплинули на еволюцію робочих процесів в останні роки. Хоча, існує інша концепція, яка отримала своє поширення і називається «гігантська економіка». Словник Мерріама Вебстера визначає це поняття як всі роботи, що виконуються віддаленими співробітниками або тимчасовими співробітниками в сфері послуг. Відповідно до цієї економічної моделі, люди можуть користуватися подібними послугами без будь-яких умов. Люди, які доглядають за домашніми тваринами, масажисти, віртуальні помічники, фотографи, консультанти та інші - зараз відомі як працівники «гігантської економіки»

Всі ці зміни в способах надання таких послуг привели до змін у способі оплати за них.

Завдяки факту, що всі працівники «гігантської економіки», цифрові кочівники і віддалені співробітники можуть бути розкидані по всьому світу, способи онлайн платежів також стали більш популярними. Електронні гаманці стали одним з найбільш популярних способів проведення платежів. Як вони працюють? Легко! Як користувач з електронним гаманцем, ви можете отримати платіж на цифровий рахунок, який пізніше може бути переведений на банківський рахунок або кредитну карту. Цей метод є дешевим, безпечним, він набув значного поширення серед працівників.

РОЗСИЛКА НОВИН